Aer condiționat mobil pentru evenimentul tău!

Îți dorești sa închiriezi aer condiționat mobil pentru evenimentul tău în București sau în țară (nuntă, botez sau petrecere la cort) și ai nevoie de o sursă de încredere?

Avem experiență de peste 10 ani în tratarea aerului. Ne diferențiem prin inovație și soluții unice de climatizare. Am închiriat sisteme de aer condiționat mobil pentru sute de evenimente în săli și corturi, târguri și expoziții, platouri de filmare și studiouri de televiziune,  săli de spectacole, evenimente corporate și petreceri private. Suntem alegerea numarul 1 pentru clienți ca Primăria București, Institutul Cultural Român, Domeniul Știrbey, Vodafone, ProTV, KanalD, Antena 1, Universum Events, Castel Film și alții. Echipa noastră tehnică asigură transportul, instalarea și funcționarea echipamentelor pe parcursul evenimentului, prevenind orice neplăcere. Contactează-ne acum și vom găsi împreună cea mai bună soluție pentru climatizarea evenimentului tău.

Iată un exemplu de climatizare cu aer condiționat mobil pentru un eveniment desfășurat la cort. Aparatele de aer condiționat au un aspect superb și sunt de mare capacitate.

Indiferent de dimensiunea cortului sau a spațiului pe care vrei să-l climatizezi, experții nostri îți vor calcula exact capacitatea BTU de care ai nevoie raportată la spațiu, iar tehnicienii vor aduce aerul condiționat mobil, îl vor instala și se vor asigura că funcționează perfect pe tot parcursul evenimentului tău.

Mai multe clipuri video AICI

Summary
Închiriere aer condiționat pentru climatizare evenimente la corturi
User Rating
5 based on 3 votes
Service Type
Închiriere aer condiționat pentru climatizare evenimente la corturi
Provider Name
Life Art Distribuție,
Bulevardul Timisoara Nr 103-111,București 061327,Romania-061327,
Telephone No.021.314.2144
Area
Romania
Description
Avem experiență de peste 10 ani în tratarea aerului. Ne diferențiem prin inovație și soluții unice de climatizare. Am închiriat sisteme de aer condiționat mobil pentru sute de evenimente în săli și corturi, târguri și expoziții, platouri de filmare și studiouri de televiziune,  săli de spectacole, evenimente corporate și petreceri private. Suntem alegerea numarul 1 pentru clienți ca Primăria București, Institutul Cultural Român, Domeniul Știrbey, Vodafone, ProTV, KanalD, Antena 1, Universum Events, Castel Film și alții. Echipa noastră tehnică asigură transportul, instalarea și funcționarea echipamentelor pe parcursul evenimentului, prevenind orice neplăcere. Contactează-ne acum și vom găsi împreună cea mai bună soluție pentru climatizarea evenimentului tău.

Introdu Comentariu

Pin It on Pinterest

Share This